środa, 31 maja 2017

Lora Bailora - zestaw do Project Life


Czy wiecie że w jednym z polskich sklepów scrapbookowych jest dostępny zestaw do Project Life na który nie trzeba czekać tygodniami i płacić ogromnych kosztów wysyłki?

No jest! Fajnie co? Jest to zestaw Lory Bailory a kupić go można w sklepie Family Portraits.

Oczywiście postanowiłam czym prędzej go przetestować. Zobaczcie co znajdziecie w środku oraz jak prezentuje się w akcji :-)


Najpierw muszę napisać o najważniejszym  - czyli o dodatkach. Mamy tu ich całkiem sporo, wszystkie ślicznie spasowane kolorystycznie. Znajdziecie tu wszystko co się sprawdza najlepiej w albumie PL czyli: alfabet, mini napisiki, chipboardy i taśmę washi. To moje hity. Oprócz tego jest też kilka drewnianych elementów i dwie przyinki, które też na pewno wam się spodobają.


Oprócz tego mamy zestaw stempli. Szczególnie podoba mi się ten do journalingu a że czym prędzej go wykorzystałam, nie jest już taki czyściutki i nowiutki jak pozostałe. Niestety te ulubione zawsze najsłabiej się prezentują.


Tu możecie zobaczyć go w akcji :-)


Mamy też w naszym kicie oczywiście zestaw kart: małych i dużych oraz kwadratów 10x10 i 5x5 cm. Czyli dla każdego coś miłego. Karty są tak jak całość dosyć proste i minimalistyczne, chociaż kolorowe. Można z nich wykombinować dużo fajnych połączeń.


Jeśli macie ochotę na więcej zdjęć z wykorzystaniem tego zestawu, zapraszam was na mój post na blogu Family Portraits, do którego link znajdziecie tu.

Buziaki,
Pati


0 komentarze:

Prześlij komentarz