niedziela, 2 kwietnia 2017

Citrus Twist Kits - marcowy zestaw do PL


Czy szukacie idealnych zestawów scrapbookowych do zaprenumerowania? Bo ja nieustannie :-)
Dziś chciałam pokazać Wam z bliska zestaw z firmy Citrus Twits Kits. Jeśli zaglądacie czasem na mojego bloga, to wiecie, że od dawna szukam idealnego rozwiązania. Dzisiejsza propozycja jest jemu bardzo bliska :-)

CO DOSTANIEMY

Zestawy z Citrus Twist składają się z bardzo wielu elementów. Zaczyna się obiecująco, prawda? To jest to, o co w tym przecież chodzi! Lubimy dostawać duuuużo różności :-).

Na początek klasyka: mamy trochę kart, 2 w rozmiarze 4x6 i 12 mniejszych 3x4 oraz pokaźny bloczek papierów w formacie 15x15 cm. To dla mnie równie ważny element co karty, lubię wymyślić coś własnego. Najlepsze są takie właśnie małe bloczki, bo ich pomniejszone wzory lepiej nadają się do wycinania w postaci kart.

Oprócz tego dostajemy zazwyczaj opakowanie die cutów, arkusz literek lub napisów, małe stempelki z napisami (idealne do banerków o których kiedyś pisałam Wam tu), drobne naklejki (w tym miesiącu były napisy) oraz małe drobiazgi, na przykład drewienka.


CYTRUSOWO?

Taaak, zdecydowanie. Zestaw są w różnych kolorach, zazwyczaj w pastelowych odcieniach, ale chyba zawsze maja w sobie jakieś żółte elementy? Lubicie? Ja na początku nie byłam do nich przekonana ale już bardzo je polubiłam. Swietnie teraz sprawdzą się na wiosennych czy letnich stronach dodając im nutę cytrusowej świeżości :-). Album na bazie tych kart będzie jasny, delikatny i spójny kolorystycznie.

Jest jedno ale..... absolutnie musicie robić do niego jasne zdjęcia. Nic z tego nie uda się dobrze skomponować jeśli będą one ciemne lub szare. Uwierzcie mi, przy tym zestawie są one konieczne jak w żadnym innym!WARTO SPRÓBOWAĆ?

Tak, to moim zdaniem jedne z fajniejszych zestawów. Nie są tak drogie jak Felicity Jane czy Hip Kit Club (tych jeszcze Wam nie pokazywałam ale w niedalekiej przyszłości pewnie się skuszę, na razie czekam na dobry miesiąc :-). Z drugiej strony mają znacznie więcej elementów niż zestaw z Gossamer Blue. Prenumerata nie należy do tanich, no ale bądźmy szczerzy, które z nich są? Wszystkie firmy które do tej pory poznałam są z USA więc sam koszt przesyłki to już połowa wydatku.

Koszt zestawu to 19,50 USD w subskrypcji na minimum 3 miesięcznie lub 24 USD jednorazowo. Koszt wysyłki do Polski to 21,40 USD czyli niestety drugie tyle. Ale... jeśli macie w sobie cierpliwość na zamawianie co dwa miesiące to też jest taka możliwość. Wówczas wychodzi o połowę taniej. No ale kto jest w stanie czekać tyle czasu, no kto?0 komentarze:

Prześlij komentarz